אליאקספרס

מחירון לק ג'ל - עזבי אותך, תעשי בבית!

גם את חושבת שהמחיר לעשות לק ג'ל מרקיע שחקים?
למה על חומרים שעולים כמה שקלים עבור כל פעם שעושים לק ג'ל צריך לשלם 80-160 שח?
כן, יש את העבודה של המניקור, ומריחת הלק, אבל כל השאר, זה ממש אותו הדבר כמו לק רגיל, אז למה שזה יעלה משמעותית יותר?

היום כבר לא כל כך קשה כמו פעם לקנות את כל הציוד הנדרש כדי שיהיה לך בבית את כל מה שאת צריכה כדי לעשות בעצמך לק ג'ל בעלות כל כך נמוכה שזה מצחיק.

את סה"כ צריכה:

מנורה: זה במקסימום 20 דולר, ויש גם בהרבה פחות. ממליצה על רכישת מנורה באליאקספרס כאן בלינק. קניתי כמה פעמים לי ולחברות שלי באליאקספס מנורות לייבוש ג'ל וכולנו מרוצות מאוד.
לקים: בסיס, צבעים למנהם, וטופ - כל יחידה מקסימום 5 דולר, וגם זה יקר. הלקים המומלצים כאן בלינק.
בונדר: לא חובה, אבל ממש נחמד אם יש.

וזהו! באמת שזהו! וזה מספיק לך למיליון פעמים, ולא צריך כל פעם לקנות עוד ציוד. הדבר היחיד שצריך לקנות זה צבעים חדשים מגניבים, או לחדש את המלאי של הבסיס והטופ. 

אגב, אם בא לך לחסוך על הבונדר, פשוט תשימי קצת אטצון לפני.

תגובות

הוסף רשומת תגובה

מופעל על ידי Blogger.