אליאקספרס

כל מה שתצטרכי כדי לעשות לק ג'ל בבית?

אחרי שנה שלמה שהייתי עושה לק ג'ל אצל מניקוריסטית, חברה טובה סיפרה לי שהיא קנתה את כל המוצרים שצריך ושהיא עושה בבית לעצמה את המניקור ג'ל. אני לא יודעת איך לא חשבתי על זה קודם. אולי בגלל שזה נראה משהו "מורכב", הרי יש מנורה, יש כל מני חומרים שונים ומשונים שצריך לקנות, ויש תהליך שצריך ללמוד.
בתלכס? תהליך די קליל.

אז מה צריך?
קודם כל צריך מנורת UV. זה לא ממש משנה איזה מנורה, ולכן אמליץ לקנות מנורה באליאקספרס. מחיר סביר יהיה עד 20$.

את כל שכבות הלק שצריך אמליץ לקנות של OPI או של Shellac אשר שניהם מאוד נפוצים בארץ וידועים כשתי החברות המובילות עבור לך ג'ל. אני בחרתי לקנות הכל של OPI כי זה המותג שהשתמשתי בו אצל המניקוריסטיות שלי, וידעתי איזה צבעים אני אוהבת, אז ככה שבחרתי לרכוש באליאקספרס בדיוק את אותם הצבעים, ולא חששתי שיגיע צבע אחר שלא יהיה בדיוק לטעמי (ואכן כך קיבלתי, בדיוק את אותם הצבעים, האיכות של הלקים מעולה!).

תצטרכי קודם כל למרוח בונדר, שזה מאזן את רמת הPH (חומציות) של הציפורניים כדי שהג'ל יחזיק חזק על הציפורן (ממש חשוב, בחודשים הראשונים לא היה לי את הבונדר והלק בקושי החזיק לי). הבונדר אומנם נראה כמו בקבוקון של לק, אבל המרקם שלו הוא ממש דומה לשל אלכוהול או אציטון.

אחרי הבונדר מורכבים שכבת בסיס שקופה base coat (הלינק המצורף הוא סט של base coat ושל top coat) לאחר מכן, כמה שכבות של לק ג'ל בצבע לבחירתך (שגם הוא צריך להיות לק ג'ל) ואז מורכים לבסוף שכבה של top coat.

אני קניתי בהתחלה רק צבע אחד, לבדוק איך זה עובד. אז הקניה הראשונית יצאה לי כ80 ש"ח על המנורה, ועוד כ60 שח עבור כל בקבוקון צבע, והבונדר. סה"כ פחות מ300 ש"ח ויש לך את כל מה שאת צריכה בשביל לעשות בבית לבד את הלק ג'ל. אח"כ המשכתי לקנות עודה הרבה צבעים שונים ובמקביל, המחירים ממש ירדו. גם ניתן להשיג מנורות כבר בהרבה יותר זול, וגם את הלקים עצמם, ניתן לרכוש בהרבה יותר זול באליאקספרס ובebay. כל חודש הייתי קונה עוד 2-3 צבעים. ועכשו יש לי מגוון צבעים. קניתי הכל OPI, אבל חייבת להגיד שקרה לי כמה פעמים בודדות שקיבלתי צבע שנראה לי לא מקורי, כי הוא ממש לא היה עמיד כמו שאר הצבעים שקיבלתי, ופשוט היה ממש לא איכותי.
לכן, שווה לקנות ממוכר שקיים כבר הרבה זמן ומדורג גבוהה. כי בטח אם הוא היה מוכר סחורה לא טובה, כבר היו הרבה תלונות עליו.

מעלות של כ80-120 שח אצל מניקוריסטית, ירדנו למחיר חד פעמי של ציוד של כ100 שח חד פעמי.
בהצלחה!

מופעל על ידי Blogger.