קניות באינטרנט

לא יכולה בלעדיו: השעון של אפל (AKA Apple watch)

אז היינו בקיץ בארה"ב, וראיתי בכל חנות אפל את השעון החדש של אפל. ניסיתי לשכנע את עצמי למה אני צריכה אותו. רציתי. באמת שרציתי נורא. אבל הרגשתי שאין באמת צורך לקנות את השטות הזאת. מה גם, שאם יהיה לי שעון אפל, אבל בטח לא אלך עם שאר השעונים שלי שאני כל כך אוהבת וגם השעון קצת ספורטיבי וגברי שכזה.

עברו חודשיים, והגיעה יומולדת 30 שלי, ופתאום קיבלתי אותו במתנה מבעלי! התאהבתי בו מהרגע הראש. בשעון, כן?
חשבתי שהשעון יגרום לי להיות עוד יותר מחוברת לאייפון ממה שאני היום, ואני מרגישה שקרה ממש להיפך. אני כל הזמן אומנם עם השעון, אבל אני מסתכלת בשעון, ומחליטה לענות אח"כ במרוכז.

אני עונה להודעות מהשעון, עונה לשיחות, ועוד הרבה דברים מגניבים כמו תחזית, פגישות, מדדים של ספורט יומי ועוד... אהה! וגם יש שם את השעה :)

השעון מגיע בשני גדלים, אני קיבלתי את הגדול והדגם הספורטיבי. אין לי ממש מושג מה זה אומר הדגם הספורטיבי. המעטפת של השעון, כלומר המתכת מסביב מגיעה במספר אפשרויות לצבע (שחור, זהב, כסוף, זהב ורוד) אני קיבלתי את הכסוף, והוא ממש יפה בשילוב עם רצועה אפורה. 

כמו הכיסויים לאייפון, גם סביב השעון יש תעשיה שלמה של "אופנה" והיא רצועות שונות ומגוונות. יש מלא רצועות גבריות מדהימות של חוליות מתכת משלל סוגים. לנשים קצת יותר קשה למצוא רצועות עדינות ויפות. אני הזמנתי כמה רצועות בebay ועוד רצועה אחת שאני ממש אוהבת בצבע אפור בהיר מאליאקספרס בסכומים ממש זולים. רצועה מקורית עולה לדעתי סביב ה40 דולר. לעומת זאת, רצועה באליאקספרס תעלה משהו סביב ה3.5$ (!) הזמנתי כמה רצועות סיליקון במגוון צבעים, וגם רצועת עור כפולה.
מופעל על ידי Blogger.