אליאקספרס

קניות בגדים באינטרנט בזול

איך קונים בגדים זולים באינטרנט? זאת שאלה ששואלים אותי הרבה!

למעשה, אנחנו לא אוהבים לקנות יקר, ובכלל שאנחנו קונים באינטרנט, אנחנו מצפים לקנות יותר בזול מאשר מה שנקנה אם נלך לחנות. הרי שקונים באינטרנט, לא ניתן לגעת בפריט, הוא לא בטוח יגיע בדיוק כמו שציפינו, וגם יקח זמן עד שיגיע הביתה. כל אלה מעלים את הסיכון שנהיה מרוצים, ולכן הקניה באינטרנט צריכה להיות משתלמת ושווה את המאמץ. במיוחד אם מדובר במשלוח מחו"ל שמצריך אותנו לעמוד בתור בדואר, אז ברור שזה צריך להיות ממש שווה את המאמץ!

דבר ראש, שרוצים למצוא משהו בזול באינטרנט, אנחנו נפתח את אליאקספרס, או איבי. האתרים האלה מרכזים המוני סוחרים מכל העולם אשר יציעו פריטים במחיר תחורתי ביותר. מאוד קל לדעת אם מוכר הוא אמין כיוון שיש לו דירוגים שהרוכשים שקנו ממנו נתנו לו. הדירוג הוא אלמנט שמאוד חשוב לבעל חנות, ולאחר הרכישה אם תהיו לא מרוצים הוא מאוד יפחד אם תיתנו לו פידבק שלילי. לאור זאת, הסוחרים מאוד שירותיים, ועונים במהירות למיילים ולבקשות. כמובן שאם בוחרים לרכוש מחנות בעלת דירוג נמוך, אז בהתאם כניראה יהיה השירות שלה.

חשוב מאוד לשים לב!

כאשר קונים מחו"ל צריך לקחת בחשבון שיש עלויות מס ומעמ החל מ80 דולר. החל מ80 דולר תשלמו מכס על ההזמנה והחל מ300 דולר תשלמו גם מכס. את התשלום אתם תעשו בדואר במעמד קבלת החבילה. אתם תוכלו לבחור שלא לשלם את הסכום, והחבילה תחזור לשלוח. במידה והשולח יסכים, הוא יזכה אתכם על החבילה, לפעמים פחות דמי המשלוח.


תגובות

הוסף רשומת תגובה

מופעל על ידי Blogger.