אקססוריז

אקססוריז 2016 – האביזרים שעושים את ההבדל

רבים ורבות מאיתנו מוצאים עניין מיוחד באופנה בחיי היומיום שלנו, הן בתחום הביגוד והן מבחינות נוספות דוגמת ריהוט ואביזרים לבית, הענקת טאצ' אופנתי למשרד במקום העבודה או הענקת מתנות "אופנתיות" לקרובים אלינו.

 אנשים אלו, המתעניינים ונהנים מאופנה במקומות שונים בחייהם, מחפשים מדי שנה אחר המגמות המעניינות הבאות בעולם האופנה בכלל, ואחר פריטים ואביזרים מעניינים היוצאים לשוק בפרט.
עבור המתעניינים בתחום זה ובכלל עבור הסקרנים שבינינו, מהם האביזרים הבולטים הצפויים לעניין אותנו במהלך שנת 2016?

תחום התכשיטים לא נח ומשקפי השמש ממשיכות לככב
קשה כמובן לחזות בדיוק את כל התחומים והאביזרים השונים הצפויים להצליח ולהציף את השוק ועולם האופנה במהלך השנה הקרובה, אך ניתן כאן טעימה מכמה תחומים אשר לבטח יזכו ל(המשך) פופולאריות גבוהה בשוק הישראלי –
עולם התכשיטים לא נח לרגע. אינספור מעצבים ומעצבות ישראלים פועלים ללא הרף ומוציאים גם השנה מגוון רחב של קולקציות ותכשיטים ייחודיים. טבעות, עגילים, שרשראות וענקים מכסף, זהב, נחושת וכד', ימשיכו לשגשג בעולם האופנה הישראלי. במיוחד ניתן למצוא עיצובים ייחודיים וטרנדיים הנמכרים ברשתות אופנה מובילות, המכתיבות מבחינה מסוימת את דעת הקהל והכיוון הכללי בעולם האופנה. נראה כי טבעות גדולות וצמידים עבים ובולטים זוכים לפופולאריות בימים אלו, וייתכן בהחלט כי אופנה זו תשלוט גם במהלך שנת 2016.
אילו עוד אקססוריז מעניינים צפויים להיות פופולאריים השנה? תחום משקפי השמש הינו אחד החזקים ביותר מבחינת אקססוריז בישראל שטופת השמש, וגם השנה נזכה לראות מגוון רחב של עיצובים בומבסטיים חדשים. גם בתחום זה אנו עדים להעדפה של צרכנים וצרכניות רבים לגודל – משקפי שמש גדולות  בעלות מסגרת רחבה ועדשה גדולה. עכשיו, בשיאו של החורף אולי קשה לנו לחשוב על משקפי השמש, אך החורף הישראלי מציע לא מעט ימים בהירים ומוארים, והאביב והקיץ תמיד ממש מעבר לפינה...

כמה אביזרים מעוצבים בודדים שעושים את כל ההבדל בהופעה
ההשפעה של אקססוריז מוצלחים הינה עצומה ובלתי פרופורציונאלית לגודלם של האביזרים, בכל הנוגע להופעה שלנו. אביזר אחד מעוצב ובולט יכול להפוך את המראה הכללי שלנו למעניין ואטרקטיבי במיוחד, גם כאשר מדובר באביזר אחד קטן או בינוני בלבד.
אם ניקח את הדוגמאות בהן השתמשנו, משקפי שמש מעוצבים ומרהיבים או אפילו צמיד אחד רחב ומעוצב יכולים לתרום להופעה שלנו יותר מאשר כמה בגדים שונים גם יחד.

יותר ויותר נשים, וגם לא מעט גברים, מבינים את החשיבות של אקססוריז איכותיים בשנים האחרונות, וכתגובה אנו רואים פריחה חסרת תקדים של אביזרים אלו. מדובר בהשקעה כספית נמוכה יחסית לתרומה של אותה קנייה להופעה שלנו, ולתחום בו ניתן למצוא אינספור סגנונות ורעיונות מעניינים להביע את עצמנו, או סתם "לדפוק הופעה" מרהיבה.
עבור המתעניינות והמתעניינים מומלץ להיכנס לקטגוריית ה"אקססוריז" באחד מאתרי האינטרנט של רשתות האופנה המובילות, ולקבל רעיונות לאביזרים נלווים מעניינים במיוחד.
מופעל על ידי Blogger.