אקססוריז

קצת DIY


אחד הבלוגים שאני הכי אוהבת לDIY ובכלל מעריצה את הכותבת שלו, ג'ני, הוא I SPY DIY
התמונות מהממות, הפרוייקטים מושלמים ותמיד היא מראה מאיפה ההשראה לתכנים שהיא בוחרת לעשות. קניתי גם את הספר שלה לפני שנתיים, ממש חיכיתי שיגיע, קצת התאכזבתי כי הוא לא כמו האתר.
ג'ני עושה דברים ממש פשוטים וממש מגניבים, כמו למשל לקחת מגב קוביות קרח ולצקת לתוכו גבס, לאחר שמתייבש, לצבוע אותו באיזה צבע מטאלי מגניב, ואז יש לך פריט עיצובי מגניב שאתה עשית לבד. חייבת להגיד שעשיתי מספר רב של פרוייקטים שלה. לא תמיד יצא לי מהמם כמו שיוצא לה. אבל זה לגמרי נתן השראה וכייפיות של היצירה, ולא בהכרח המוצר הסופי הוא הדבר המרכזי כמו החוויה של ליצור את המוצר.
ג'ני לרוב עוסקת בבנית אביזרים לקישוט הבית, ממש קצת תכשיטים, והרבה שידרוגים של פינת העבודה. היא אוהבת מאוד צבעוניות מגניבה, קצת ניאון, וגם הרבה חומרים טבעיים.
היא גם עושה מתכונים פשוט לשלל קינוחים מגניבים. בעיקר דברים לא שיגרתיים כמו עוגיות ורודות בסגנון אלפחורס. או שוקולד בצבע קצת ניאון עם סוכריות צבעוניות. מה שבטוח זה שהניראות של היצירות שלה נורא צבעוניות ומדליקות.
היא כותבת על עצמה שהיא נכנסה לתחום הזה בגלל שהיא רצתה להכין לעצמה הרבה דברים שהיא אהבה והתחילה לתעד את התהליך עבודה שלה. מפה לשם היא הקימה את הבלוג, שהיום נהיה לבלוג ממש מוביל.
היום היא גם מצלמת את עצמה עושה את הפרוייקטים, יש לך חשבון אינסטגרם מושלם ופעיל, וגם היא מעלה באופן ממש תדיר פרוייקטים חדשים.מופעל על ידי Blogger.