טיפוח

טיפים לבחירת קרם לחות לפנים

מריחה של קרם לחות לפנים הינה חשובה מאוד, בייחוד בעונת החורף, זה בשל מזג האוויר העור נוטה להתייבש וחשוב להחזיר לו את הלחות שאבדה לו. כיום ההמלצה היא להשתמש בקרם לחות לפנים לפחות פעמיים ביום, בבוקר ובערב, וכך לשמור על הלחות החשובה כל כך לעור. כמובן, לא כל קרם פנים באמת מעניק מראה פנים מושלם כמו שרואים בפרסומות, בכדי שהקרם יבצע את העבודה שלו בצורה הטובה ביותר חשוב מאוד לבחון היטב את המרכיבים שלו ולבדוק כמה סוגים שונים של קרמים לפני שבוחרים באחד.
לכן, בכדי לסייע לכם לבחור קרם לחות לפנים בצורה הטובה ביותר, ריכזנו במאמר זה כמה טיפים חשובים שיעזרו לכם.

התאמה של קרם לחות לפנים לסוג העור

בכדי לבחור קרם לחות לפנים אשר יעניק לכם את התוצאות הטובות ביותר, חשוב לבחור בקרם לחות המותאם לסוג של עור הפנים. בכדי לדעת מהו סוג העור המדויק שלכם, חשוב לקבל אבחנה מאיש מקצוע בתחום, כמו רופא עור או קוסמטיקאית מקצועית. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי העור נוטה להשתנות לאורך השנה, בהתאם למזג האוויר, וכמובן, משתנה עם הגיל, ולכן חשוב לבצע כמה אבחונים כאלו בכדי להתאים בכל פעם את הקרם הנכון למצב העור באותו זמן.

בדיקת מידת השומניות של הקרם

חשוב לא לבחור קרם לחות לפנים שומני מידי. את מידת השומניות של הקרם אפשר לבחון בעזרת מריחה של שכבת קרם דקה על גב היד. במידה ועם המריחה מרגישים תחושה של חום באזור בו נמרח הקרם, מדובר בקרם המבוסס על שמן בלבד ולא מומלץ לבחור בו. לעומת זאת, קרם אשר מבוסס על שילוב של שמן ומים, יעניק תחושה של קור.
ההמלצה הכללית היא לבחור קרם לחות לפנים המבוסס על שמן ומים, או קרם נטול שומן לחלוטין, במידה ומדובר בעור שומני, או עור הנוטה לפצעונים. במידה והעור הינו יבש, כדאי לבחור בקרם בעל ריכוז גבוה יותר של שמן.

בחינת המרכיבים של הקרם

חשוב מאוד לבחון את רשימת המרכיבים על גבי אותו קרם לחות לפנים בו אתם עומדים לבחור. אם יש מרכיב אשר עלול לגרום לכם לפתח אלרגיה או רגישות, כדאי שתוותרו על הקרם הזה ותנסו למצוא קרם שאינו כולל את המרכיב הזה. מדובר בעיקר במרכיבים כמו פטלטים, קטונים, פרבנים, שמקורם בנפט כמו למשל שמן מינרלי או וזלין אשר גורמים לאלרגיה ורגישות אצל רבים. בנוסף, כדאי לוותר על קרם המכיל חומרים משמרים או שמנים מינרליים שונים (מה שנפוץ בעיקר בקרמים זולים). אמנם, הם תורמים לתחושה נעימה בעת המריחה, אך יחד עם זאת הם עלולים לסתום את הנקבוביות בעור ולמנוע ממנו לספוג מרכיבים אחרים אשר הינם חשובים וחיוניים מאוד עבורו.
מופעל על ידי Blogger.