אליאקספרס

טי שירט מיקי מאוס מושלמת ב11$!

כמה שאני אוהבת טי-שירטים מדליקים עם פרינטים חמודים ומגניבים, זה אין לתאר. במיוחד אם הפריטים הם שחור לבן. אני מאוד אוהבת ללבוש מכנס בגיזרה גבוהה, או חצאית עיפרון, ולשלב טי-שירט בתוך המכנסים או בתוך החצאית. ממש מגניב לגלב בלייזר שחור ולקבל את השרוולים לשלשתרבעי. אני מאוד אוהבת את הלוק האלגנטי-מגניב. כלומר אני כן לבושה אלגנטי, אבל לא סתם מבוגרת, אלא יש שיק מדליק בטוטאל לוק.
מה שאני הכי אוהבת בכזה לוק זה להוסיף שרשרת סטטימנט מאוד גדולה ומאוד דרמטית, שזה בכלל מגניב. אם משלבים שרשרת דרמטית במיוחד שכל הלוק הוא אלגנטי זה יכול להראות כמו דודה בלי טעם. אם זה מגיע על טי-שירט מגניבה אז זה לוקח את הכיוון למשהו אחר לגמרי.

אז אני חייבת להמליץ על הטי שירט המגניב של מיקי מאוס הזה שקניתי ב11 דולר באליאקספרס. הגיע תוך שבועיים. על הטיקט בחולצה כתוב forever21, והמידה ממש כמו המידות בארץ. בקיצור, ממש מרוצה.

אפרופו forever21, לאחרונה קניתי באתר של פוראבר! קיבלתי את החבילה די מהר ואני ממש מרוצה! אומנם צריך לשלם דמי משלוח, אבל יש שם מבצעים סופר שווים, והפריטים ממש שיקים ומגניבים. בקיצור, ממש מרוצה. שווה כמובן להזמין מספר פריטים כדי שמשלוח ישתלם יותר, אבל כמובן שלא כדאי לעבור את ה80$-120$ כדי לא לשלם מס בדואר שהחבילה מגיעה. לרוב שהזמנתי חבילות בסכומים האלה, לא נתבקשתי לשלם מס בדואר.

מופעל על ידי Blogger.