אינטרנט

טיפים כדי לקנות בטוח ב AliExpress

אם אתה קונה מ AliExpress בפעם הראשונה, העצות הבאות יעזרו לך לעשות קניה בטוחה כך שתוכל להיות רגוע שאתה אכן קונה מה שאתה רוצה.

1.      לקנות ממוכרים מוכרים
השתדל לקנות ממוכרים אשר מוכרים כבר זמן רב ויש להם הרבה משובים טובים. למוכרים אלה מאוד אכפת הדירוג שלהם והם שמחים לעזור לך במקרה שיש בעיה בהזמנה שלך מפני שהם ממש רוצים שתתן להם לאחר הקניה פידבק חיובי. חשוב להסתכל על הפידבקים של החנות וגם הפידבקים הספציפים של המוצר שאתה רוצה לקנות. אם שני הפידבקים טובים, אז מצאת מוכר טוב לקנות ממנו.
מספר הזמנות מהמוצר הוא גם אינדיקציה טובה לדעת כמה אנשים כבר קנו את המוצר, וכמה המוכר הזה פעיל. אם זה מוצר שמעט מאוד אנשים קנו, אז בהתאם יהיה מעט פידבק. אם זה מוצר מאוד נמכר, תוכל לראות המון פידבק ולדעת אם המוכר אמין.
2.      תיאור הפריט והמידע עליו
לפעמים מידע שימושי מאוד יהיה כלול רק בתיאור הפריט ולא רק בתיאור שלו בכותרת. אל תסתכלו רק על התמונה, תקראו לעומק  את המידע. לפעמים בתמונה המוצר נראה מאוד גדול, ובעוד שתיאור המוצר כתוב המידות המדויקות שלו שיכולות להיות משהו אחר לגמרי. כמו כן, לפעמים בתמונה יש כמות גדולה של אותו פריט, ואתה בפועל קונה רק 1 כזה. כמו כן, המוכר עשוי לציין את התכונות מפרטות, תאימות, איכות הפריט והאם היא העתק או מוצר מקורי. משלוח, החזרים ושאלות הקשורות תמיכה גם נענים בדרך כלל בתיאור הפריט.
3.      יצירת קשר עם המוכר לפני הרכישה
לפני ביצוע רכישה, אם מדובר ברכישה גדולה אשר רוצים להוריד את הסיכון, מתקשרים עם המוכר באמצעות מערכת צ'אט או הודעות פנימויות בתוך אליאקספרס. תמיד כדאי לנקות את הספקות שלך ולשאול כל הפרטים פריט, או בכלל לבקש הנחה קטנה.
4.       תחשוב פעמיים עבור פריטים עם מחיר סופר נמוך
אם אתם חשים כי המחיר של פריט מסוים הוא הרבה יותר נמוך מהערך האמיתי שלה, עדיף להימנע מכך. אלה הם ככל הנראה חיקויים סיניים שנראים כמו מוצר מקורי, אבל הם לא במציאות.
5.       הימנעו ממשלוח חינם עבור פריטים יקרים
משלוח חינם בדרך כלל נשלח דרך השירות הלאומי של סין אל דואר ישראל שלנו ולוקח לחבילה זמן רב להגיע. יש גם סיכון קלוש של שבירה או שהחבילה לא תגיע. אז, משלוח חינם הוא בסדר עבור מוצרים במחיר נמוך, אבל אם רכשת מוצר יקר מאוד כדאי לבחור בחברת שליחויות אמינה יותר כגון: DHL, EMS וכו'. ניתן גם לבקש בעת רכישת פריטים עם מחירים גבוהים ביטוח (במידה והמוכר תומך זה).
6.      מכס ומעמ
פריטים בעלות נמוכה עוברים במכס ללא צורך בתשלום. אבל עבור חבילות מעל 80$ כבר יש צורך לשלם מכס. כדאי לקחת בחשבון נתון זה כאשר קונים באינטרנט. כדאי במידת האפשר לפצל הזמנה אחת גדולה לכמה הזמנות ככה שאף הזמנה לא עולה על 80$.
7.      אל תפתחו מחלוקת עם המוכר לפני קבלת הפריטים
AliExpress  מאפשר לך לחלוק על העסקה במקרה ואתה לא מרוצה עם מוצרים שהגיעו אליך או אם אתה לא מקבל את החבילה בתוך מועד האספקה ​​אליו התחייב המוכר. אתה מקבל רק הזדמנות אחת לפתיחת מחלוקת לכל עסקה ולכן כדאי לשמור את האופציה הזאת רק ממש בסוף אחרי שהחבילה הגיעה. הנה דוגמה:
אתם מבצעים הזמנה ב -20 אוגוסט. המוכר לא סיפק פרטי המשלוח (או שהם לא עובדים) עד 23 ומתוך תסכול, שתפתח מחלוקת לא נשלחה נגד המוכר. המוכר היה אז שולח את הפריטים בתוך בימים הקרובים ולהכחיש המחלוקת שלך על ידי מתן / עדכון פרטי המשלוח. עכשיו הבעיה שלך עבור המחלוקת נפתרה, אתה תידרש לקבל את ההחלטה ולסגור את המחלוקת.
לאחר שתאשר את הפתרון של המוכר ותסכים לסגור את המחלוקת, לא תוכל לפתוח מחלוקת נוספת במידה למשל והפריט לא הגיע, או אתה לא מרוצה ממה שקיבלת. כמו כן, אתה לא יכול אפילו להשאיר משוב עבור עסקה זו עושה המוכר אפילו עוד יותר בטוח.
אנא השתמש המחלוקת שלך בזהירות והשתדל לא לבזבז אותה על שום דבר, מלבד מוצר שלא נמסר או פגום קבל.
עדכון: אליאקספס מעכשו מאפשר לקונים לבטל סכסוך מתמשך. אתה לא סוגר את המחלוקת או מבטל אותה. אתה יכול לפתוח מחלוקת שוב בשלב מאוחר יותר לפני שרכישת ההגנה מסתיימת. זה חשוב / מועיל אם המוכר מבקש להרוויח זמן (בתנאים שזה סביר) או במידה והשאלה / בקשתך נעתנה בהתקשרות עם המוכר. אל תקבלו את המחלוקת, אלא אם כן אתם מרוצים ממה שקבלתם ו / או בהצעה כי המוכר הציע.


תגובות

הוסף רשומת תגובה

מופעל על ידי Blogger.