אליאקספרס

השיטות הכי טובות להחלקת שיער

אז תמיד אנחנו, הבנות שאוהבת פאנים, ושיער חלק מחפשות את השיטה הכי טובה להחליק את השיער. מחפשות למצוא את המחליק שיער הבייתי הכי טוב בשביל תיקונים ובכלל ללמוד שיטות מה הדרך לשמור על השיער חלק לאורך כמה שיותר זמן במינימום מאמץ.
לפעמים אנחנו נורא אוהבת פאן קלאסי, בעיקר אחרי מקלחת. אבל לעיתים אנחנו מחפשות פתרונות לשיפוצים מהירים כמו מגהץ. או מחזיקות גם ברכב מגהץ מיני שמתחבר למצת של הרכב. יש לנו גם מלא טריקים ושיטות איך להאריך את החיים של השיער החלק. שלא לדבר על החלקות למינהם שגם כשאנחנו עושות אותם זה אף פעם לא מושלם ומהמם כמו אחרי מחליק.
לאחרונה יש באז חזק ברשת סביב המחליק שנראה כמו מברשת שיער שפשוט מברישים את השיער עם המחליק וזה עושה שיער חלק. חייבת לציין כי אני לא השתמשתי בזה, כלומר, לא ניסיתי את זה על עצמי, אבל לדעתי זה לא הדבר הכי טוב למי שצריכה פתרון ממש מלא לשיער כיוון שזה לא ממש כמו פאן רגיל, וזה לא מגיע ממש לכל השיערות באופן שווה וטוב.

המחליקי שיער הכי טובים:

אני חובבת גדולה של המגהץ, הוא מתחמם בשניה ומוכן לעבודה ואני אוהבת מאוד לעשות איתו תיקונים וגם לפעמים לעגל קצת את הקצוות. לדעתי איתו אני מצליחה להתארגן הכי מהר, והתוצאה ממש יכולה להיות ברמה גבוהה. המיומנות לא צריכה להיות גבוה לצורך הגעה לתוצאות נהדרות.
אני מאוד אוהבת את הגירסה הקטנה של המגהץ, שאפשר לקחת לנסיעות, להחזיק באוטו, ובכלל שיהיה משהו קטן ונייד, תמיד עדיף  על גדול ומסורבל (למרות שכמובן לדגם הקטן יש מגהץ קטן ולוקח יותר זמן לחליק את כל השיער, ולכן זה מאוד טוב, אבל בעיקר לתיקונים).
המחיר יכול להיות גבוה, ואפשר גם למצוא באינטרנט במחירי מצחיקים של החל מ5$.
כמובן שכמו בכל המוצרים של החלקת שיער גם עם המחליק הזה ככה שהשיער שלך יותר עבה, ככה ידרש יותר זמן של החלקה ושימוש בחימום השיער.

מייבש שיער - פאן קלאסי:
כמה שאנחנו אוהבות אותו. הכי קלאסי והתוצאה באמת הכי מושלמת. הבעיה היא שצריך מיומנות גבוה כדי להצליח להגיע לתוצאה טובה. מה גם, שמאוד קשה לעשות את החלק האחורי כי צריך מיומנות של שתי הידים לצורך המשימה. היד האחת מכוונת את הפאן והיד השניה צריך למתוך את השיער בדיוק במקום הנכון לזמן קצר.

החלקת שיער קרטין:
החלקת שיער בקרטין זה שם כללי לכמה סוגים של החלקות שיער בחומרים שהרכיב העיקרי שלהם הוא קרטין. החלקת קרטין לעומת החלקה יפנית מחזיקה מעט מאוד זמן. החלקת קרטין מחזיקה 3 חודשים. יש סוגי שיער שלא מגיבים מספיק טוב לקרטין וההחלקה תחזיק רק כחודש. 

החלקה יפנית:
החלקה יפנית הינה החלקה בשימוש בחומרים המשנים את המבנה הכימי של השיער. החלקה יפנית היא קבועה ולא חולפת לאחר זמן מסויים (בניגוד להחלקה עם קרטין).
מופעל על ידי Blogger.