אינטרנט

מסחטות המיצים הכי שוות מסין!

אז הפעם באמת אפשר להגיד שקצת הגזמתי. החלטתי לקנות מסחטת מיצים מאליאקספס. אני חיפשתי משהו בייתי, אבל מספיק שווה כדי שייצא לי מיץ שווה כמו בבית קפה. אני מחפשת מסחטת מיצים קשים, בשביל לסחוט גם תפוחים, סלק, שורש כורכום, וכל הדברים הכי בריאים שלא בהכרח הכי טעמים. היום נפוצים שני סוגים של מסחטות מיצים. מסחטת הדרים, כלומר מסחטות של מיץ תפוזים למשל, או כל פרי הדר אחר. הסוג השני הינו של פירות וירקות קשים, למשל מיץ גזר, סלק וכו'.

מהן התכונות החשובות לבחירת מכונה לסחיטת מיצים:
הספק: כלומר הכוח שיש למכונה לסחיטה של הפרי או הירק. ככל שההספק יותר גבוהה, ככה הסחיטה תהיה מהיה יותר והמכונה תוכנה לעמוד בעומס רב יותר.
מהירות: במכונות משוכללות יש אפשרות לבחור את מהירות הסחיטה. עבור פירות קשים נרצה מהירות גבוה, בעוד שעבוד פירות רכים (למשל ענבים, תותים וכו') נרצה מהירות נמוכה.
כיוון הסחיטה: יש מכונות שמאפשרות סחיטה לכיוון אחד ואז לכיוון השני לעומת מכונות המאפשרות כיוון סחיטה אחד. אפשרות של סחיטה דו כיוונית הינו יותר יעיל ומוציא יותר מיץ מכל פרי.
נוחות השימוש: מאוד חשובה נוחות השימוש במכשיר. למשל אם הוא מכשיר מאוד גדול, לא בטוח שתרצו אותו באופן קבוע על השיש, ואז כל פעם שתרצו להכין מיץ תצטרכו להוציא מכשיר ענק מהארונות מטבח, ואז אולי תוותרו על השימוש. בנוסף חשוב לקחת בחשבון את כמות החלקים שיש לנקות לאחר השימוש, ככל שיש פחות חלקים לנקות, ככה פרוייקט הכנת כוס מיץ יהיה יותר מהיר ומפנק.
מחיר: מחיר מסחטות הדרים נע בין 100-300 למסחטות הבייתיות ועבור מסחטות למיצים קשים המחירים נעים בין 200 ל1500 ש"ח.

אז התחלתי לחפש מכונת מיצים בזול באינטרנט. נתחיל במכונת סחיטת תפוזים הקלאסית, וכמובן שלא זאת המכונה שהתכוונתי אליה. אבל המחיר לדעתי סביר ביותר ביחס למכונה המשוכללת. כמובן שאם תקנו את המכונה הזאת תשלמו מכס ומעמ בכניסה לארץ. אגב, אפשר באלי אקפסרס למצוא המון חלפים למכונה הזאת. למשל את הראשים הכתומים שסוחטים את התפוזים רק ב45$ דולר.

אז התחלתי לחפש מסחטות מיצים במחירים קצת יותר נמוכים, גם כי אני לא ממש רוצה לשלם מכס ומעמ, וגם כי התקציב הרבה יותר נמוך ממה שעולה המכונה הענקית הזאת, ואני בכל זאת מתכוונת להשתמש בזה לשימוש בייתי ולא לפתוח בר מיצים לכל השכונה.
אז המסחטת מיץ הבאה היא כבר הרבה יותר בתקציב, עולה 220$. עדין די יקר, אבל זה לגמרי הכיוון של מה שאני מחפשת.

עוד מכונה (מה שבסוף החלטתי לקנות) זאת המכונה לסחיטת פירות קשים הזאת. היא עולה 125$.


תגובות

הוסף רשומת תגובה

מופעל על ידי Blogger.