לקים

מה חשוב לדעת לפני שעושים לק ג'ל אצל מניקוריסטית

מניקור לק ג'ל הוא השירות הפופולרי ביותר היום בסלוני הציפורניים. אבל לא בטוח שתמיד אנחנו מקבלות את מה שאנחנו חושבות שאנחנו מקבלות או מה שאנחנו משלמות עבורו.
שילאק – Shellac של חברת CND הוא מותג לק ג'ל הראשון שהגיע לסלוני הציפורניים, המציע לק לציפורנים שמחזיק שבועיים, ללא רבב, וסופר מבריק. כפי שהפופולריות שלו גדלה, כך גם התחרות. כעת, OPI ו Gelish מציעים מבחר רב של צבעים משלהם של לקים ג'ל לבחירה, אך אנחנו הנשים יודעים שאין דבר כזה אותו צבע, גם אם זה נראה ממש ממש דומה, כל חברה מוציאה צבעים מעט שונים. לפחות, הם צריכים.

בארה"ב המושג לק ג'ל, נתפס כשם המותג Shellac (כמו שבארץ טלפון סלולאי עדין נקרא "פלאפון"). בגלל שShellac היה הראשון שתפס בשוק. אגב, גם בארץ בתחילת הדרך Shellac היה מאוד נפוץ והיום בגלל מגוון הצבעים הקטן יחסית הוא פחות נפוץ.

המותג Shellac הוא היקר ביותר של לקים ג'ל בשוק, והבקבוקים הם בחצי גודל מהבקבוקים של המתחרים. העלות הגבוהה של Shellac גורמת למכוני קוסמטיקה שכן מציעים אותו (כי הרי הוא נחשב הכי חזק ועמיד) לנסות להציע ללקוחה דווקא מהחברות האחרות שהרי מוצריהם זולים משמעותית.

למותג OPI מגוון אדיר של גווני צבעים של לק ג'ל ולכן מאוד נפוץ במכוני קוסמטיקה. אבל הסרה של לק ג'ל OPI לוקחת משמעותית יותר זמן. הסרה כזאת לוקחת 15 עד 20 דקות כדי לספוג את מסיר הג'ל. ככל שההסרה מהירה יותר נגרם פחות נזק לעור מסביב לציפורן, ובכלל, פחות זמן שיש לנו צמוד לעור אציטון. בנוסף, יש יותר שימוש בפצירות ומכשירים שמגרדים את הציפורן המעורבים במהלך הסרה.שימוש בכלים אלה יכול מזיק לציפורן הטבעית.
המותג Gelish מציע גם הואהמגוון הרחב של גוונים - יש יותר מ -100 לבחירה. הבעיה שהם פחות עמידים לתקופה ארוכה, וגם לוקח הרבה זמן להסיר אותם.

הנה מה שאתה צריכה לדעת אם בריאותם של הציפורניים שלך היא חשובה לך:
1. אם את רוצה את הלק ג'ל הכי טוב, את צריכה באופן ספציפי לבקש Shellac.
2. אם לוקח יותר מ5 דקות להסיר את הג'ל מהציפורניים שלך, אז בטוח לא קיבלת Shellac.
3. אם את חייבת צבע של חברה אחרת מShellac אז את יכולה לבקש בסיס Shellac ושכבה עליונה של Shellac ואת הצבע של החברה שאת אוהבת. ככה יהיה לה לפחות את החיזוק העליון והתחתון של Shellac שזה משמעותי.

ישנם דברים שחייבים להיות מודעים אליהם שהולכים לעשות מניקור ג'ל:
הדבר הראשון הוא הבקבוק. לכל שלושת המותגים יש לק בסיס ולק ציפוי עליון בעיצוב מאוד שונה מן המתחרים. וככה את יכולה להבדיל טוב מאוד מה שמים לך על הציפורן.
הדבר השני להיות מודע הוא המנורה המשמשת לחיזוק צבע הג'ל. אם הצבע עדיין דביק למגע לאחר הסיום, והוא לא מבריק משמעותית, עשוי להיות שהשתמשו במנורה המפיצה אור במינון לא נכון.
מכונים לפעמים ישתמשו באותו האור משמש לקביעת ג'ל ציפורניים אקריליק. לא עובד טוב, ולעתים קרובות פירושו שהסלון קצת חוסך על המנורות שהוא קונה. מנורה זה מוצר יחסית מאוד זול (כ80 ש"ח באינטרנט) ואין ממש סיבה שיחסכו על זה.
תגובות

הוסף רשומת תגובה

מופעל על ידי Blogger.