אינטרנט

איך למצוא שואב אבק הובר כמו iRobot Roomba או דומים לו באליאקספרס


אם כבר שכחתם איך זה מרגיש לטאטא את הבית שלכם עם מטאטא, אולי שמעתם כבר של שואב האבק הרובוטי שיכול לנקות את הבית בלי שתצטרך אפילו לזכור שהוא שם. ב AliExpress יודעים כבר כמה טוב עוד השואב הרובוטי, עד כדי כך שמציעים שם מגוון רחב של דגמים של שואבי אבק כאלה שהופכים את ניקוי הבית כל כך הרבה יותר קל ובמחיר הרבה יותר זול!

קיבלנו כמה פניות לגבי שואב אבק של irobot במיוחד של רומבה או שואבי אבק שמתאימים לסביבה קשה כמו בית עם כלבים וחתולים. אז הנה מדריך קניות שהכנו על שואבי אבק רובוטים - robot hoovers.

לפני שנתחיל, נחסוך לכם זמן יקר ונספר לכם שאין להשיג באליאקספרס iRobot Roomba -  שזה הדגם המוביל של אחת החברות הגדולות מציעות המכשיר הזה. עם זאת, ייתכן שתוכלו למצוא שואבים בעלי מאפיינים דומים, אשר גם יהיו כל כך הרבה יותר זולים ומשתלמים..

איך למצוא רובוט  hooversזול ב AliExpres?
כאשר כתבנו את המאמר הזה, בדקנו מה הן מילות החיפוש הכי טובות לכתוב בחיפוש באליאקספרס כדי להגיע למוצרים הכי רלוונטים. החיפוש הינו "vacuum cleaner robot". שזה בעצם לרוב הפיצוח העיקרי שצריך לעשות כדי לדעת איך מוצאים את הפריטים שאנחנו מחפשים באליאקספרס. למעשה אחרי שמצאנו את מילת החיפוש המתאימה, אליאקספרס כבר מוסיף מספר פילטרים וסידורים של המוצרים שיכולים לעזור לנו להגיע למוצר המתאים לנו. פילטרים חשובים יהיו למשל, דירוג המוצר, כמו ההזמנות, טווח מחיר רצוי וכו'.
לפני שתבצע רכישה, שים לב להקרוא הייטב את המפרט הטכני של השואב. תשווה כמה דגמים שונים כדי להבין אם זה מספק אותך, ואם המחיר הוגן. כמו כן, יתכנו דגמים שונים עם מפרטים מאוד דומים. לא משנה איפה תחפש ברשת, בפחות מ500 ש"ח. מה שבטוח שבאליאקספרס תמצא את השואבים הזולים יותר.

שואב hoovers רובוט – ללא מותג בAliExpress
אנחנו כבר ציינו שאין שואב רובוט Roomba ב AliExpress, של חברת iRobot שהמציאה את הקונספט שאיבה הרובוטי, אבל יש כמה מותגים אחרים טובים! על פי הערות וביקורות שהותירו לקוחות קודמים, הם כמעט טובים כמו הממציא הרבה יותר זול.

רובוט aspiradora: barato רובוט שואב אבק

רק כדי לתת לכם מושג, מצאנו 3 דגמים כי הם סופר פופולריים, ואף אחד מהם לא עלה יותר מ -200 €, בעוד מודלי Roomba כמו הסדרה 600, 700 או 800 יכולים לעלות יותר מ -300 ... וזה כשיש מבצע!

אלה שלושת הדגמים המובלים:
יש כל שלושת דגמים אלה הם סיניים, אבל עם מספיק מכירות כדי להיחשב רכישות טובות, וכמו שאתם יודעים על אליאקספרס, אם יש מספיק מכירות, ומספיק ביקורות טובות, אתם יודעים שזה עובד ושזה מוצלח. מוצרים לא טובים, או ספקים לא טובים, פשוט לא שורדים באליאקספרס.

הבדלים בין שואבי אבק הובר לפי מחיר:
אפשר למצוא שואבי אבק כאלה בחצי המחיר הרגיל שלהם. בארץ הם עולים סביב האלפיים שח, אז כמובן שאפשר!. האם יש הבדל גדול ביניהם? כן. בתור התחלה, הדגם היקר ביותר AliExpress הוא אחד החידושים הגדולים של 2016. זה שואב הובר חכם הכולל מנורת אולטרה סגול, התאמת מהירות, שלט רחוק, חיישן למניעת נפילות  וכל זה תמורת 300 יורו, פחות יקר מכל מודל של Roomba. מצד שני, הדגם הזול ביותר (זמין עבור רק 102 יורו) כולל את הפונקציות הפשוטות בלבד.

עצה חשובה אחרת
חשוב מאוד לשים לב למוניטין של המוכר, מספר מכירות עד כה, ביקורות והערות שהשאירו לקוחות קודמים. זוהי הדרך הטובה ביותר להבטיח את הרכישה שלך ולדעת שהמוצר שאתה רוכש הוא אמין לחלוטין. 

תגובות

הוסף רשומת תגובה

מופעל על ידי Blogger.