אינטרנט

כיסויים לאייפון שהמיסו אותנו

הכיסוי לאייפון הוא כמו ממש המשך לטוטאל לוק שלנו. אנחנו מתות על זה, ואנחנו רוצות עוד ועוד. בארץ כמובן שאין סיכוי שנרכוש כיסוי לאייפון, הרי זה עולה תמיד לפחות 50 ש"ח אם לא יותר. באינטרנט ובמיוחד באתרים הסינים כמו אליאקספרס שאנחנו כל כך אוהבות, אפשר למצוא בקלות כיסויים מושלמים במחירים של 1$-5$. כמובן שגם באליאקספרס תמצאו כיסויים ב10$ ומעלה. אבל זה באמת יהיה נדיר. אין שום סיבה מוצדקת לקחת כזה סכום על חתיכת פלסטיק או סיליקון מעוצב.

אז במה התאהבנו לאחרונה?!
כיסוי לאייפון בגימור מראה מושלם עם פונפון פרוותי. אומנם אנחנו קצת בספק לגבי אם זה נוח לכל אחת, שיהיה לה פונפון ענק מחובר לאייפון. אבל הוא פשוט הורס!


עוד כיסוי מושלם הוא כיסוי סיליקון עם מקרונים צבעוניים. גם כאן, אנחנו לא בטוחות שזה מאוד נוח לכל אחת, שיש חלקים "יוצאים" מתוך הכיסוי, ויכול להציק קצת בתיק, או למשל למי שיושבת במשרד כל היום והטלפון שלה צריך להיות עם המסך לכיוונה. אבל בטוחות שחלק מכן יסכימו להתפשר על המגרעות שלו.


ולסיכום, הכיסוי הכי אהוב עלינו. כיסוי סיליקון שיש מבריק, נוח בטירוף של דוגמאת אבן מהממת. יש מלא צבעים וגוונים מדהימים של אבנים. וכמובן שאם תחפשו קצת יותר טוב, אנחנו בטוחות שתמצאו עוד צבעים מושלמים. אנחנו העדפנו את גווני האפור, אבל האמת שהיה לנו קשה לבחור.תגובות

הוסף רשומת תגובה

מופעל על ידי Blogger.