אינטרנט

כל מה שאת חייבת לשולחן העובדה שלך!

לא להרבה מאיתנו יש התאהבות מוגזמת לכלי כתיבה, מכתביות, פתקים מתוקים, סלוטייפ וואשי וכל הדברים המתוקים שמגיעים ליד. אני תמיד מופתעת איך זה לא מעניין את כולנו. אבל אני פשוט מכורה לזה. האמת היא שאני כל כך אוהבת להסתכל על כאלה, אבל לרוב, גם אחרי שאני קונה המון כאלה, אני לא באמת משתמשת. אבל בכל זאת אני חייבת לקנות, כי אני פשוט מתה על זה. כשהייתי קטנה, גם הייתי משתמשת ועושה מלא עבודות "יצירה" ובאמת הייתי "צריכה" (ממש חייבת!) את כל השטויות האלה.


לרוב הייתי משיגה את כל הדברים המגניבים האלה, למשל מדבקות מתוקות, פתקיות מושלמות וכו', בחנויות קוריאניות ברחבי העולם. היינו טסים לחופשה משפחתית לאיזה עיר בעולם, ואומנם לא הייתי בת יחידה, יש לי עוד שני אחים. אבל הם (שניהם בנים) ממש לא התעניינו בחנויות שטויות האלה כמוני, ותמיד הייתי מעכבת את כל המשפחה בשביל כמה מדבקות ועפרונות מתוקים.

אז היום, זה הרבה יותר נגיש וזול. נגיש זה אומר שממש קל למצוא את המוצרים האלה באינטרנט, וזול זה אומר שלא רק שהם זולים, אלא שגם כמעט אף פעם לא צריך לשלם עבורם דמי משלוח.


חנות שאני מאוד אוהבת באליאקספרס, שיש לה המון מוצרים כאלה מגניבים, והשירות שלהם אמין וטוב היא Pinky's Home. יש להם מבחר ענק של מוצרים, והכל במחירים מעולים!

  


תגובות

הוסף רשומת תגובה

מופעל על ידי Blogger.