אליאקספרס

מה זה לק ג'ל?

ללכת למניקוריסטית למניקור ופדיקור אלה הפינוקים שאני הכי אוהבת לעשות, אבל לרוב לא מרשה לעצמי בגלל שהם כל כך יקרים. ברגע שיש לי קצת כסף להוציא על עצמי אני לרוב מעדיפה להשקיע אותו בבגדים, תיקים ונעלים מאשר בטיפוח שלא מחזיק הרבה זמן. פעם בחצי שנה, אני מרשה לעצמי ביקור אצל המיניקוריסטית השכונתית מתחת לבית שלי, ואני עושה מניקור או לפחות סידור זריז של ציפורנים ומריחת לק.

פעם אחרונה שהייתי אצל המניקוריסטית, היא שאלה אותי אם אני רוצה מניקור ג'ל או רגיל. "מה זה מניקור ג'ל?" עניתי. היא הסיבה לי שזה לק מיוחד שעושים בשיטה אחרת מלק רגיל והוא מחזיק באופן מושלם לכמה שבועות. תאמת, לא ממש האמנתי, אבל הלכתי על ההצעה של מניקור ג'ל. ההפרש במחיר הוא בערך כפול ממניקור רגיל, אבל התוצאה מדהימה, והלק ג'ל באמת החזיק כמה שבועות! אומנם לקראת הסוף, הוא כבר לא היה מבריק ומהמם כמו בהתחלה וגם קצת התלכלך בעיקר בקצוות של הציפורניים, אבל יחסית נראה מדהים. אח"כ הבנתי שאם לוקחים צמר גפן עם אלכוהול, או אציטון ומעבירים על הציפורניים, זה מנקה את הלכלוך שמצבר, וגם עושה את הציפורן מבריקה מחדש. 

זאת תמונה של ל'ק גל אחרי שבוע! לרוב לק רגיל אחרי 3-4 ימים כבר ממש לא ראוי, וכאן עבר שבוע, וזה נראה מדהים. כמובן שרואים שהציפורניים קצת צמחו, אבל עדין זה נראה מעולה וממש לא מביך כמו ללכת עם לק מתקלף אחרי שלושה ארבעה ימים בלבד לאחר שהשקעת כל כך הרבה זמן ומאמץ בעשייה שלו.


אגב, ככה זה נראה אחרי 4 שבועות, ואחרי שקילפתי אותו בעצמי כי קצת נמאס לי.אז מה זה לק ג'ל?
לא ג'ל נקרא באופן רשמי “Axxium soak-off gel lacquer” ומדובר בהמצאה של OPI. הצבעים של הלקים, לכולם שמות מגניבים, כמו שאנחנו רגילות מהלקים הרגילים של OPI. הצבע שהשתמשתי בו הוא "Strawberry Margarita" וניתן להשיג אותו כאן ב$2-$6.

למרבה הפלא הציפורן לא נסדקת, ומקסימום מתקלפת בצורה יחסית אחידה. כמו כן, הציפורניים שלי לא נקרעו, או נשברו כאשר ניסיתי לקלף את הלק. הלק באופן יחסי ממש מגן על הציפורן, ולאורך זמן הציפורניים רק יתחזקו אם נתמיד להשתמש בלק ג'ל. 

כעיקרון כדי להסיר את הלק כדאי ללכת למניקוריסטית שוב, או להסיר את הלק לפי הוראות מדוייקות בבית, ולא סתם לקלף, כיוון שזה יכול לגרום נזק לציפורן או מקלפים בצורה אגרסיבית.

עוד פוסטים חשובים על לק ג'ל: 

התוכן לכתבה באדיבות הבלוג: The Style Confessions

תגובות

הוסף רשומת תגובה

מופעל על ידי Blogger.