אינטרנט

חנויות מומלצות באליאקספרס

אחרי הכתבה המוצלחת ביותר - החנויות הכי שוות באליאקספרס, הבנו שבעצם אתם צמאים או אולי יותר נכון, צמאות, לעוד המלצות על חנויות מובילות באליאקספרס. הרי כמו שאנחנו הולכים לקניון, אנחנו לא נכנסים לכל חנות ומסתכלים על כל מוצר. אנחנו מתחברים לחנויות מסויימות, שלרוב, מה לעשות, אלא המותגים המובילים ששולטים בכל הקניונים, ואנחנו מחפשים שם את המוצרים שאנחנו רוצים. הרי אם אנחנו אוהבות למשל את רוב הבגדים בזארה, כניראה שגם הבגדים שיגיעו ועדין לא ראינו, יהיו גם בסגנון של מה שאנחנו אוהבים. וככה גם באליאקספרס. הרי אליאקספרס מכיל חנויות שונות של מוכרים שונים, והמוכרים המובילים ימכרו לרוב מוצרים מאותו סגנון, ובאותו טווח המחירים. ממש כמו החנויות שאנחנו מכירים ב"עולם האמיתי". אכן מי שכבר בעיניינים באליאקספרס, יודע ששופינג טוב באליאקספרס יהיה ממוכרים אמינים וטובים שהם מוכרים בכמויות גבוהות, ולכן נותנים שירות טוב, ומוצרים מעולים. את המוכרים הטובים האלה ניתן לזהות בעזרת כמה שיטות, תוכלו ללמוד על השיטות למציאת מוכרים כאלה בכתבה - איך מוצאים מוכרים טובים באליאקספרס?.

 רשימת החנויות המומלצות באליאקספרס - חלק 2:
Chicer studio - חנות סופר שיק לאופנת נשים! אני אישית זהיתי מספר פריטים שראיתי לפני כמה ימים בזארה.

בגדים מעצבים זה לא משהו שקל למצוא באליאקספר. בטח לא מעצבים שיקים שכאלה, ולא מעצבי על. כלומר בגדים שלא באמת רואים בכל מקום. חנות שעושה מדהים את העבודה היא Soonyour. עם בגדים מאוד מיוחדים. אומנם ביחס לאליאקספרס הם לא זולים. אבל ביחד למוצר ולמחירים בכל בוטיק אופנה, הם ממש שווים.


KISS ME - חנות תכשיטים שווה, עם המון תכשיטים טרנדים במחירים של 0.5$ - 1.5$ להמון תכשיטים שווים. כמובן שיש שם גם דברים יותר יקרים, אבל המון פריטים שווים במחירים ממש נמוכים.


stylish - חנות בגדי נשים טובה במיוחד עם מגוון רחב של חולצות שיפון, שמלות, בגדים טרנדים ואופנתיים.

OUTESHA - חנות סופר מגניבה לכיסויים לסלולארים. אומנם אנחנו פריקיות של אייפון וקונות שם רק כיסווים לאייפון. אבל יש כיסויים שווים לכל המכשירים הנפוצים.


חנות משקפי שמש מצליחה עם דגמים ממש שווים היא - AOFLY. כבר המלצנו עליה בעבר, אבל היינו חייבות לציין אותה שוב כדי שלא תפספסו!
חנות בגדי ילדים ממש שווה - Baby Mart, בה ניתן למצוא בגדי ילדים מאוד שווים - החל ממעילים, בגדי ערב, בגדי יום-יום, נעלים וכו'.תגובות

הוסף רשומת תגובה

מופעל על ידי Blogger.