אינטרנט

איך מוצאים מוכרים טובים באליאקספרס?

מציאת מוכרים טובים, ובכלל מוצרים טובים ושווים באליאקספרס זאת אומנות. הרשת מוצפת בהמון טיפים, ומלא שיטות למצוא כאלה מוצרים ומוכרים. אבל אנחנו לא רוצים להוציא דוקטורט בנושא, נכון? אנחנו רוצים כמה טיפים קטנים שיעשו לנו את ההבדל. והרי לכם הטיפ הכי שווה שתוכלו ללמוד כדי להבין מה שווה לקנות ומה לא.

מיליון סינים לא טועים, אם המון אנשים קונים מוצר מסויים, כניראה שהוא גם שווה, וגם טוב! ולכן אנחנו תמיד נלך על מוצרים שהם best sellers. את המוצרים האלה ניתן למצוא בעמוד הראשי של האתר של אליאקספרס או פשוט כאן בלינק, או בעמוד הראשי של האפליקציה. כמו כן, מוצרים שהם best sellers, גם לרוב יהיו של מוכרים מעולים שמוכרים עוד מוצרים דומים לאלה. המוכרים האלה יהיה אמינים, בעלי שירות לקוחות טוב, וגם האיכות תהיה מספקת ביחד למחיר. איך איך באמת יודעים אם חוכמת ההמונים עובדת גם במקרה הזה?

פידבק ותמונות גולשים:
השיטה הכי טובה לקנות באליאקספרס, ובכלל לזהות מוכר טוב היא לפי הפידבקים שהוא מקבל לכל מוצר. מוצרים עם הרבה פידבקים יהיו לרוב מוצרים שווים ביותר - הכי אם היו הרבה פידבקים שלילים, כבר המוצר היה יורד, כיוון שמוכר יודע שפידבק שלילי רק מרחיק קונים. גולשים אשר קנו מוצרים, יכולים לדרג את חווית הקניה, את השירות, איכות המוצר וכו'. בתהליך הדירוג, אליאקספרס מציע שהרוכש יעלה תמונה של המוצר, ובכך, יש באיזור הפידבקים של כל מוצר, תמונות גולשים. תמונות הגולשים הן קריטיות לגולשים אחרים, כדי להבין באמת איך המוצר נראה, ולא רק איך הוא נראה על הדוגמנית המהממת. מה גם שלרוב המוכרים הסינים לוקחים תמונה שבכלל לא הם צילמו ומוכרים משהו ממש דומה לתמונה. לפעמים אין הבדל בכלל, ובאמת מדובר באותו מוצר בדיוק. אבל לעיתים קרובות יש הבדלים, ולכן חשוב מאוד לראות את התמונות. הרבה פעמים ההבדלים קיימים, אבל לא משמעותיים.

אז מה זה אומר הרבה רכישות?
מוצר עם 0-20 רכישות נחשב מוצר שלא הרבה אנשים קנו אותו. לרוב למוצר כזה גם לא יהיה פידבק ולא תמונה של גולשים שקנו את המוצר והעלו את התמונה של מה שהם קיבלו. 
מוצרים עם 20-100 רכישות לרוב יהיו עם תמונות גולשים בודדות.
מוצרים עם 100-600 רכישות לרוב יהיו עם 10-40 תמונות גולשים.
מוצרים עם 600 מכירות ומעלה יהיו עם 40 תמונות ומעלה.
אם אתם רואים מוצר למכירה עם המון רכישות ומעט מאוד פידבק, זה אומר שזה מוצר שעלה כניראה ממש לאחרונה, והמון אנשים רכשו אותו, אבל לא הספיקו עדין לקבל אותו ולתת פידבק. כמובן שלא כל מי שקיבל מוצר טורח לתת פידבק, ובטח שלא להעלות תמונה. אבל אם אין בכלל פידבקים, מומלץ להמתין כמה ימים או שבוע, שבועיים, כדי לראות מה הפידבק של הגולשים שרכשו את המוצר. כמובן שאפשר במקרה כזה לבדוק מוצרים אחרים של אותו המוכר. אם בשאר המוצרים שהוא מוכר יש הרבה מכירות והפידבקים מאוד חיובים, והתמונות נאמנות למציאות, אז כניראה שגם במוצר שאתם רוצים לקנות המצב יהיה דומה.תגובות

הוסף רשומת תגובה

מופעל על ידי Blogger.