אינטרנט

מתנה מקורית לגבר שלך

זה קורה אחת לתקופה, מגיע יום השנה שלכם, יום ההולדת שלו, או איזה אירוע גדול בחיו (עבודה חדשה, סיום לימודים וכ'ו) ואת מוצאת את עצמך צריכה (וגם רוצה) לקנות לו מתנה ממש שווה, ואין לך מושג מה לקנות לו. הוא לא מת על בגדים, לא ממש אוהב מותגים יוקרתיים, יש לו טעם מאוד מאוד ספציפי, ובקיצור זה ממש בלתי אפשרי לבחור לו מתנה.

מה שקורה זה שאנחנו זוכרות הרבה זמן מראש שאנחנו רוצות לקנות לו משהו שווה, אבל המון זמן מתבזבז לנו עד שיש לנו רעיון, ואז שבאמת עולה לנו הרעיון מה לקנות, אז אין לנו כבר מספיק זמן עד שנספיק להזמין את המתנה, ושהיא גם תגיע בזמן.

אז הפעם, נעשה את המשימה הזאת בזמן, ונצא מלכות! רשימת המתנות הכי שוות לגבר שלך, מתנות מקוריות, ומתנות רגילות.

קורסים או שיעורי אקסטרים: מדובר לרוב ביום או כמה ימים של התנסות במשהו קצת אקסטרים כמו למשל: נהג מירוצים, קורס טיסה אזרחי, קורס צלילה וכו'. הגברים שלנו יהנו מהמתנה. כמובן שזה לא מתאים לכל אחד, צריך שזה משהו שהגבר שלך יתחבר אליו. אגב, שאת נותנת לחבר שלך את המתנה, הרי את תדפיסי את השובר של המתנה, ותתני לו מעטפה, שזה קצת מעפן, כי זה נראה כמו צ'ק מתנה. כדאי לקנות, למשל אם מדובר בקורס טיסה, מטוס מפלסטיק קטן אפילו משהו ב1$-2$ מכאן, לארוז כמו מתנה, ככה שהוא פותח איזה מתנה ואז יש לו את השובר בפנים.

ערכת ברביקיו: לגבר שלך שאוהב לאכול, וגם אוהב מאוד לעשות על האש, אפשר לקנות ערכת סכינים ממש שווה של גריל מן אמיתי. יש ערכות סכינים לברביקיו ממש שוות במחירים מעולים באינטרנט, כדאי להזמין כחודש וחצי מראש.

רחפן: הגימיק המגניב בדיוק שאפשר לקנות לגבר הטיפוסי, כנראה בכל גיל יהיה הרחפן שעושה את שנת 2017 לשנה שתיזכר בזכות הרחפנים שמשתלטים לנו על החיים. את הרחפנים היום ניתן להשיג בכל כך הרבה מקומות, כמעט כל חנות חשמל או אלקטרוניקה מוכרת את הרחפנים וגם ברשת ניתן למצוא רחפנים ממש זולים, וגם רחפנים ממש איכותיים. הרחפנים לפעמים מגיעים רק עם שלט קצת מאפן, ולפעמים מתחברים עם אפליקציה מגניבה לסמרטפון, ואפשר לשלוט עליהם מעולה. שימי לב, זה קצת מסוכן בקירבת ילדים, לכן לא מומלץ לקנות כמתנה אם יש לכם ילדים קטנים בבית. הם לא ממש מבינים שהכנפיים מסוכנות מאוד, ויכולים להפצע מהפרופלורים האלה.

דברים מגניבים לשולחן בעבודה: יש קטע כזה של גברים שהם אוהבים ליפיף את שולחן העבודה שלהם, במשרד (לא בבית חלילה) במוצרים שהם חושבים שהם מגניבים (כלומר, אנחנו חושבות שהמוצרים האלה ילדותיים ומכוערים, אבל נו, שיהיה). יש המון מוצרים חמודים כאלה:
תגובות

הוסף רשומת תגובה

מופעל על ידי Blogger.