חתונה

איך לבחור בקלות שמלת כלה שתתאים לך?

בקרב זוגות רבים, ובמיוחד בקרב הנשים, ההכנות האינטנסיביות לחתונה עלולות להתפרס על פני חודשים רבים, לגבות המון מזמנן ולהביא לתקופה עם לא מעט סטרס ומתח. לכן, ננסה כאן להקל עליכן לפחות עם אחת המשימות העיקריות והחשובות ביותר הנוגעות להכנות לחתונה – בחירת שמלת כלה. כפי שנראה מיד, למרות שעבור נשים רבות מדובר במטלה מעט מאיימת אשר קשה לדעת כיצד להתחיל להתמודד עימה על מנת לבחור את שמלת הכלה המושלמת והמתאימה ביותר, בפועל תהליך זה לא חייב להיות מסובך כל כך, ויכול בהחלט להפוך למהנה ואפילו מרגיע...
 
בחרי את מעצב שמלות הכלה המתאים עבורך ומשם הכל יהיה קל יותר
הסוד במציאת שמלת כלה, כזו שתרגישי בה בנוח, שתתאים לך ולשאר האלמנטים השונים בחתונה ושתיראי בה באמת כמו מיליון דולר, היא במציאת מעצב המתמחה בשמלות כלה, אשר הטעם והסגנון העיצובי שלו מדברים אלייך ומתאימים לך. זה עלול להישמע קל יותר ממה שזה באמת – בשוק שמלות הכלה בארץ פועלים כיום מעצבי אופנה רבים, וניתן למצוא שמלות באינספור סגנונות ועיצובים שונים. עם זאת, ברגע שמבינים כי קיימים כמה סגנונות עיקריים וכי לכל מעצב שמלות כלה יש את הסגנון הייחודי שלו, מתחילים "לעשות סדר" ולהבחין בין סוגי שמלות וסגנונות שכן מתאימים ספציפית לנו, וכאלו שלא.
לכן, מומלץ בתור התחלה לסקור בכלליות את התחום – לעבור על צילומים ואתרים רבים של חתונות ומעצבי שמלות כלה, להכיר את הסגנונות העיקריים הנפוצים בעולם החתונות כיום ואת הסגנונות הייחודיים למעצבים השונים. ברגע שתהיה לך בראש תמונה כללית של האפשרויות העומדות בפנייך, תראי איך כמעט באופן אוטומאטי את נמשכת לשמלות מסגנונות מסוימים, ומתרחקת מסגנונות אחרים.

נקודות נוספות שכדאי לקחת בחשבון בעת בחירת שמלת כלה
היכרות עם הסגנונות הכלליים בתחום ועם המעצבים המובילים היא שלב ראשון ומשמעותי אשר יהפוך את כל התהליך לפשוט וקל יותר. אך בנוסף, כדאי שתהיי מודעת לכמה נקודות מפתח שמומלץ תמיד לזכור ולקחת בחשבון בעת עיצוב ובחירת השמלה.
בתור התחלה, חשוב ששמלת הכלה תתאים לשאר המאפיינים החיצוניים שלך, ככלה. הכוונה היא לסגנון עיצוב השיער, לנעליים, לסוג איפור הכלות שבחרת, לאביזרים הנלווים השונים שאת לובשת במהלך האירוע ועוד.
בנוסף, חשוב ששמלת הכלה שלך תתאים כמובן גם לחתן, ולסגנון הלבוש עליו החלטתם עבורו. מלבד החתן, גם הסגנון הכללי של האירוע צריך להתאים לשמלה שלך – עבור עיצוב באווירה מסוימת (למשל – אווירה כפרית פסטוראלית, אווירה יוקרתית ונוצצת וכו'), יתאימו שמלות כלה מסגנונות מסוימים, בניגוד לסגנונות אחרים.

את כל ההתאמות הללו את לא חייבת לעשות לבדך כמובן – מעצב שמלות טוב ומנוסה יידע להעלות את הנקודות האלו בעצמו, ולסייע לך לבחור שמלה ועיצוב כללי כך שכל האלמנטים השונים ישתלבו יחד באירוע בצורה טובה. 

תגובות

הוסף רשומת תגובה

מופעל על ידי Blogger.