זול

כל מה שתצטרכי כדי לעשות לק ג'ל בבית לבד ב120 שח בלבד

מי מביננו לא מתבאסת על 100-150 שח שאנחנו מוציאות שאנחנו הולכות לעשות לק ג'ל אצל מניקוריסטית?
לא באסה? ואחרי שבועיים שלושה צריך לעשות שוב, שאומנם זה ממש זמן ארוך, ביחס ללק רגיל, אבל זה עסק יקר. אז נכון, לכל אחת כבר יש איזה שכנה, או מניקוריסטית מתחילה שתעשה הנחה ואפשר להגיע גם למחיר של 80 ש"ח ואפילו שמעתי גם על כאלה שלוקחות רק 60 ש"ח. אבל עדין, גם 60 ש"ח, זה הרבה כסף. במיוחד שמדובר בציוד לא יקר, ויחסית די נפוץ.

אז איך אני הכרתי בכלל את הקטע של לעשות בבית לק ג'ל? חברה טובה סיפרה לי שהיא קנתה את כל המוצרים שצריך ושהיא עושה בבית לעצמה את המניקור ג'ל. לא חשבתי על זה קודם. אולי בגלל שזה נראה משהו "מורכב", הרי יש מנורה, יש כל מני חומרים שונים ומשונים שצריך לקנות, ויש תהליך שצריך ללמוד.
בתלכס? תהליך די קליל.

אז מה צריך?
הכי חשוב כמובן זה לרכוש מנורת UV. לא ממש משנה איזה מנורה, אבל המחיר הוא לא מעל 100 שח. רוב המנורות הטובות עולות סביב ה60-80 ש"ח, ולכן אמליץ לקנות מנורה באליאקספרס. מחיר סביר יהיה עד 20$.

את כל שכבות הלק שצריך אמליץ לרוב לקנות של OPI או של Shellac ושניהם מאוד נפוצים בארץ וידועים כשתי החברות המובילות עבור לך ג'ל, לכן, למה לא ללכת על בטוח?. אני בחרתי לקנות הכל של OPI כי זה המותג שהשתמשתי בו אצל המניקוריסטיות שלי, וידעתי איזה צבעים אני אוהבת, אז ככה שבחרתי לרכוש באליאקספרס בדיוק את אותם הצבעים שאני רגילה אליהם, וכדי שאוכל ללכת על בטוח, ולא חששתי שיגיע צבע אחר שלא יהיה בדיוק לטעמי (ואכן כך קיבלתי, בדיוק את אותם הצבעים, האיכות של הלקים מעולה!).

אז איזה שכבות צריך?

שכבת בסיס, שהיא לא ממש לק היא הבונדר, שזה מאזן את רמת הPH (חומציות) של הציפורניים כדי שהג'ל יחזיק חזק על הציפורן (ממש חשוב, בחודשים הראשונים לא היה לי את הבונדר והלק בקושי החזיק לי). הבונדר אומנם נראה כמו בקבוקון של לק, אבל המרקם שלו הוא ממש דומה לשל אלכוהול או אציטון.

אחרי הבונדר מורכבים שכבת בסיס שקופה base coat (הלינק המצורף הוא סט של base coat ושל top coat) לאחר מכן, כמה שכבות של לק ג'ל בצבע לבחירתך (שגם הוא צריך להיות לק ג'ל) ואז מורכים לבסוף שכבה של top coat.

אני קניתי בהתחלה רק צבע אחד, לבדוק איך זה עובד. אז הקניה הראשונית יצאה לי כ80 ש"ח על המנורה, ועוד כ60 שח עבור כל בקבוקון צבע, והבונדר. סה"כ פחות מ300 ש"ח ויש לך את כל מה שאת צריכה בשביל לעשות בבית לבד את הלק ג'ל. אח"כ המשכתי לקנות עודה הרבה צבעים שונים ובמקביל, המחירים ממש ירדו. גם ניתן להשיג מנורות כבר בהרבה יותר זול, וגם את הלקים עצמם, ניתן לרכוש בהרבה יותר זול באליאקספרס ובebay. כל חודש הייתי קונה עוד 2-3 צבעים. ועכשו יש לי מגוון צבעים. קניתי הכל OPI, אבל חייבת להגיד שקרה לי כמה פעמים בודדות שקיבלתי צבע שנראה לי לא מקורי, כי הוא ממש לא היה עמיד כמו שאר הצבעים שקיבלתי, ופשוט היה ממש לא איכותי.
לכן, שווה לקנות ממוכר שקיים כבר הרבה זמן ומדורג גבוהה. כי בטח אם הוא היה מוכר סחורה לא טובה, כבר היו הרבה תלונות עליו.

תגובות

הוסף רשומת תגובה

מופעל על ידי Blogger.