אינטרנט

אקססוריז נורדים או סקנדינבים לבית קונים רק באליאקספרס

יש כל כך הרבה פריטים מושלמים שאנחנו רואים בחנויות העיצוב השוות בקניונים, ותמיד אנחנו בשוק שאנחנו רואים את אותם המוצרים בדיוק באליאקספרס. אנחנו אומנם לרוב חוששים שלא מדובר בדיוק באותה האיכות ואותו הגימור, אבל להפתעתכם, מדובר בדיוק באותו הפריט.

איך תדעו לקנות פריטים שאכן הם איכותיים? תחפשו רק פריטים שיש להם הרבה הזמנות קודמות, ותסתכלו על הביקורות. אם יש הרבה ביקורות טובות, אז בטוח שיהיו גם תמונות שלקוחות מעלים של המוצר שקיבלו. ככה מאוד קל להתרשם אם אכן מדובר בפריט שווה, או סתם במוצר מצ'וקמק שהייתה לו תמונה ממש טובה.

פריטים אהובים שאני רכשתי, ואני ממליצה:
ובכלל הכי טוב כמו תמיד, זה ללכת לחנויות העיצוב השוות, או לעקוב אחרי קבוצות פייסבוק בתחום (למשל כמו "משוגעים על עיצוב פנים" - קבוצת פייסבוק מעולה) ולקבל השראה, ואז לחפש את הפריטים ישירות באליאקספרס דרך החיפוש, או בלינק הזה של כל הפריטים הנורדים שיש באליאקספרס.

פיצ'ר שאני מאוד אוהבת שעוזר לי למצוא המון פריטים הוא החיפוש לפי תמונה שקיים רק באפליקציה של אליאקספרס. תורידו את האפליקציה לנייד, ואז אחרי שהיא מותקנת, תוכלו לראות שבשורת החיפוש יש ציור קטן של מצלמה. אם תפתחו אותו, תוכלו לראות שאתם יכולים לצלם פריט ולעשות חיפוש באליאקספרס לפי התמונה, או לחילופין, אופציה הרבה יותר טובה, היא להעלות תמונה קיימת. האופציה של העלאת תמונה קיימת הרבה יותר טובה, כיוון שאם אתם מוצאים תמונה באתר יוקרתי, לרוב מדובר בתמונה זהה לתמונה שכבר קיימת באליאקספרס, כלומר שאיזה מוכר סיני פשוט גנב את התמונה כי מדובר באותו המוצר. ואז ככה תוכלו למצוא את אותו המוצר בדיוק בהפרשי מחיר פסיכים.

תגובות

הוסף רשומת תגובה

מופעל על ידי Blogger.